fbpx
Сонячні станціі для підприємств Розрахувати вартість Контакти Про нас Блог

Reneco - надійний партнер у сонячній енергетиці

Великий досвід в проектуванні і будівництві промислових та приватних електростанцій. Наявність експертності в проектуванні і монтажі систем опалення з використанням традиційних та альтернативних джерел тепла.
Наша мета - розвиток альтернативних джерел енергії в Україні.

Про нас

Про компанію

В даний час RENECO це: надійний партнер в реалізації об'єктів енергетики на будь-якому етапі будівництва, що входить до групи компаній ТОВ «ТД «РОЯЛ ГРУП»
Нашими силами були побудовані сонячні електростанції та виконані монтажі опалювальних систем практично по всій Україні: в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Київській, Дніпропетровській, Запорізькій, Черкаській, Львівській і Харківській областях.

Про команду

Завдяки правильно вибудуваній кадровій політиці нашої компанії і високої кваліфікації співробітників ми можемо допомогти на будь-якому етапі Вашого проекту: від проектування, постачання обладнання та монтажу до гарантійного і сервісного обслуговування фотоелектричних і опалювальних систем.
Важливим аспектом Вашого вибору роботи з нами є професіоналізм наших фахівців, що мають практичний досвід роботи в галузі альтернативної енергетики.

Про нас

Наша мета

Метою нашої компанії є розвиток і впровадження альтернативної енергетики в Україні. Ми прагнемо зробити альтернативну енергетику доступніше, а також вносимо свій невеликий внесок в збереження навколишнього середовища для майбутніх поколінь.
Ми допоможемо знайти оптимальне рішення в виконанні поставлених завдань.

Сфера діяльності

Діяльність компанії "RENECO" зосереджена на проектуванні, будівництві та експлуатації промислових та домашніх сонячних і вітрових електростанцій. А також впровадженні сучасних систем опалення та теплопостачання з використанням альтернативних джерел теплової енергії - теплових насосів, сонячних колекторів, не забуваючи при цьому і про класичні системи опалення.

Компанія "Reneco" спеціалізується на реалізації проектів з використанням альтернативних джерел енергії та енергозберігаючих технологій.

Ми маємо практичний досвід будівництва сонячних електричних та теплових систем: як промислових, так і приватних.

Ми гарантуємо якість і надійність наших послуг за рахунок високої кваліфікації, багаторічного досвіду інженерного і управлінського персоналу, а також індивідуального підходу до кожного замовника.

Монтаж систем альтернативної енергетики від компанії Ренеко

Фахівцями нашої компанії з успіхом реалізований ряд проектів по будівництву промислових електростанцій «під ключ», як дахового, так і наземного розташування.

За роки праці нами придбано великий досвід на всіх етапах реалізації об'єкта: розробка та узгодження техніко-економічного обґрунтування «ТЕО» для отримання технічних умов, розробка та узгодження проектно-кошторисної документації, організація поставок обладнання та матеріалів, оформлення «зеленого» тарифу, юридичний супровід проекту, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, гарантійне та сервісне обслуговування.

Працюємо по всій території України.

Читати далi
Промислові сонячні електростанції

Компанія «RENECO» має багаторічний досвід монтажу сонячних електростанцій для приватних домоволодінь будь-якого типу: автономних - для забезпечення гарантованого електропостачання, і мережевих - задля продажу електроенергії за «зеленим» тарифом.

Виконуємо весь комплекс робіт: від складання технічного завдання для проектування сонячних електростанцій до монтажних і пуско-налагоджувальних робіт. Надаємо кваліфіковану юридичну допомогу в складанні та подачі необхідних документів, візьмемо на себе всі питання з оформлення "Зеленого" тарифу.

Ми допоможемо знайти оптимальний варіант для вашого будинку в індивідуальному порядку, використовуючи багаторічний досвід і спеціалізоване програмне забезпечення.

Читати далi
Приватні сонячні електростанції для будинку

Обравши нашу компанію, Вам гарантована кваліфікована розробка і узгодження Техніко-економічного обґрунтування об'єкта (ТЕО), в якому наші інженери врахують всю специфіку будівництва об'єкту енергетики та його підключення до електромереж, перспективи експлуатації об'єкту відповідно до технічного завдання Замовника, а також безліч найрізноманітніших режимів, параметрів і варіантів роботи сонячної електростанції. Ви отримаєте розгорнутий розрахунок ефективності капіталовкладень з використанням новітнього спеціалізованого програмного забезпечення.

Читати далi
Техніко-економічне обґрунтування будівництва об'єктів альтернативної енергетики

Одним із завдань державної програми «Зелений тариф» є продаж державі підприємствами і приватними особами електричної енергії, яка вироблена за допомогою альтернативних джерел енергії.

Шлях оформлення «Зеленого» тарифу в Україні часто буває складним. У команди «RENECO» є великий досвід в процедурі оформлення «Зеленого» тарифу «під ключ» як для юридичних, так і фізичних осіб. Ми знаємо всі тонкощі і нюанси цього процесу. Наші фахівці візьмуть на себе повний комплекс робіт з розробки та оформлення необхідної документації на отримання «Зеленого» тарифу для приватних володінь і підприємств.

Читати далi
Оформлення зеленого тарифу в Україні

Компанія «RENECO» надає весь спектр послуг з проектування, монтажу та сервісного обслуговування систем опалення та водопостачання для різних об'єктів - від квартир і приватних будинків до промислових цехів і багатоквартирних будинків.

Якщо у Вас є необхідність в системі опалення-наші фахівці допоможуть зробити детальний розрахунок і виконати монтажні роботи враховуючи Ваші побажання, на основі розрахованих навантажень і вибраного обладнання.

Інженерний і монтажний склад нашої компанії допоможе Вам в організації як класичної системи опалення, на основі традиційних джерел тепла (газові, твердопаливні та електричні котли), так і систем з використанням альтернативних джерел теплової енергії, таких як теплові насоси, сонячні колектори.

Залишити заявку
Монтаж систем опалення

Тарифна політика держави на ринку енергоносіїв стрімко змінюється. Це з кожним днем робить все популярнішим застосування теплового насоса в якості основного або додаткового джерела теплопостачання. Тепловий насос навіть невеликої потужності дозволяє значно зменшити експлуатаційні витрати.

Ми володіємо великим практичним досвідом в розробці техніко-економічного обґрунтування, підбору і монтажу теплових насосів, враховуємо індивідуальні потреби Замовника та кліматичні умови регіону.

Читати далi
Монтаж теплових насосів в Одесі

Використання відновлюваних джерел тепла, в зв'язку з погіршенням екологічної ситуації і регулярним підвищенням тарифів на енергоносії в Україні, стає все більш актуальним. Компанія "Reneco" підкаже, як економити на приготуванні гарячого водопостачання або нагріву води для басейнів. Ці завдання можливо вирішити за допомогою сонячних колекторів.

Наш інженерний склад підбере правильне рішення, що буде відповідати Вашим вимогам: сезонного і цілорічного гарячого водопостачання або додаткового джерела енергії для підтримки системи опалення будинку.

Читати далi
Сонячні колектори

Портфоліо

Читати далi

Контакти

Адреса: м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 2а Тел: +38 (098) 188 1494 +38 (048) 700 1494 Пошта: cao.reneco@gmail.com Графік роботи:
Пн-Пт с 9:00 - 18:00
Сб-Нд - вихідний
Адреса: м. Київ, вул. Миколи Грiнченка, 4 Тел: +38 (044) 333 4118 Пошта: info@reneco.com.ua Графік роботи:
Пн-Пт с 9:00 - 18:00
Сб-Нд - вихідний