fbpx
Сонячні станціі для підприємств Розрахувати вартість Контакти Про нас Блог

Радіатори опалення

Бренд

Країна виробник

Тип підключення

Радиатор отопления kermi 22 500x800

Радіатор Kermi FKO 22 500x800

Детальнiше
Радиатор отопления kermi 22 500x800

Радіатор Kermi FKO 22 600x1000

Детальнiше
Радиатор отопления kermi 22 500x800

Радіатор Kermi FKO 33 500x1000

Детальнiше
Радиатор отопления kermi 22 500x800

Радіатор Kermi FKO 11 500x800

Детальнiше
Радиатор отопления kermi 22 500x800

Радіатор Kermi FKO 11 900x1800

Детальнiше
Радиатор отопления kermi 22 500x800

Радіатор Kermi FKO 11 400x1300

Детальнiше
Радиатор отопления kermi 22 500x800

Радіатор Kermi FKO 22 300x1100

Детальнiше
Радиатор отопления kermi 22 500x800

Радіатор Kermi FKO 22 400x500

Детальнiше
Радиатор отопления kermi 22 500x800

Радіатор Kermi FKO 22 500x700

Детальнiше
Радиатор отопления kermi 22 500x800

Радіатор Kermi FKO 22 500x1600

Детальнiше

Що таке радіатори опалення?

Радіатори опалення (батареї) - це прилади, що використовуються для обігріву різних типів приміщень, важлива ланка в системі опалення будівлі. Ці обігрівальні пристрої розрізняються по конфігурації та матеріалу виготовлення, а також способу підключення до опалювальної системи.

Переваги співпраці з компанією Reneco

  • Наявність обмінного фонду
  • Мінімальний термін поставки по всій території України
  • Гарантійні та сервісні зобов'язання
  • Гнучка система знижок
  • Наявність регулярно поповнюємого складу в Одесі

Купити радіатор для опалення в наш час не складе ніяких труднощів. Однак, для того, щоб покупка була ефективною, уважно вивчіть всю необхідну інформацію або проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

Типи радіаторів опалення

За віддачею теплової енергії розрізняють наступні типи радіаторів:

Конвекційні радіатори опалення

У конструкції цього опалювального приладу передбачена форма ребра, яке збільшує площу тепловіддачі і створює повітряні канали, тим самим збільшуючи продуктивність. У повітряних каналах повітря нагрівається і починає рух в верхню частину радіатора. Рух нагрітого повітря створює в нижній частині опалювального приладу зону розрядження. Виникла зона розрядження як пилосос втягує більш холодне повітря, що знаходиться внизу приміщення який нагріває в процесі проходження крізь повітряні канали.

До таких радіаторів відносяться панельні (сталеві), біметалеві, алюмінієві і фанкойли.

Променисті радіатори для опалення

Віддача теплової енергії тут відбувається від тіла з вищою температурою до тіла з більш низькою температурою. Такий тип теплообміну відрізняється від конвекційного тим, що теплова енергія в даному випадку може передаватися через вакуум.

Променисті радіатори найчастіше мають велику площу для збільшення тепловіддачі, в наслідок чого кількість теплоносія в них досить таки велика, що збільшує ємність системи опалення в цілому.

До таких пристроїв відносяться чавунні радіатори та регістри.

За конструктивним виконанням радіатори опалення бувають:

Сталеві (панельні) радіатори

Застосування цього типу радіаторів широко поширене в проектуванні і монтажі сучасних систем опалення. Такий радіатор складається з двох сталевих пластин, між якими циркулює теплоносій.

Головними перевагами таких радіаторів є міцність, довговічність і високий коефіцієнт теплопровідності. Крім того, такі пристрої радують покупця простотою монтажу, зовнішнім виглядом і доступною ціною. До мінусів таких радіаторів віднесемо небажаність їх розташування в вологих приміщеннях, (наприклад, санвузлах і басейнах) через їх схильності до корозії.

Біметалічні радіатори

Такі радіатори застосовуються в системах опалення всіх типів без обмеження тиску. Їх використання буде актуально як в монтажі нової системи опалення, так і при реконструкції вже існуючої системи. Завдяки конструкції таких радіаторів теплоносій рухається по сталевим трубкам, які передають теплову енергію панелям, що нагрівають навколишнє середовище - повітря. Широко використовуються в монтажі систем опалення для приватного будинку, квартири, офісу. Якщо говорити про недоліки, відзначимо труднощі при видаленні пилу з міжсекційних простору і можливість витоку з бракованих секцій. Однак, браковану секцію легко можна замінити.

Чавунні радіатори

Чавунні радіатори застосовуються в системах опалення з природною рециркуляцією. Можна подумати, що використання такого типу опалювальних приладів застаріло, але завдяки сучасним технологіям це актуально і в нинішній час. Сучасні чавунні радіатори мають плоску лицьову панель із закругленими кутами. Крім того, завдяки зменшенню кількості теплоносія, зменшений обсяг секцій, що в свою чергу дозволяє ефективно управляти теплової віддачею радіатора за допомогою автоматики.

Як купити радіатор опалення

Щоб купити радіатор в Одесі або Україні, зв'яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним способом, зазначеному на сайті.

Компанія Reneco здійснює професійний монтаж не тільки класичних систем опалення, але і систем опалення із застосуванням джерел альтернативної енергії під "ключ": від проектування, постачання і монтажних та пусконалагоджувальних робіт.

Залишити заявку
Залиште своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер зв'яжеться з вами, і відповість на всі ваші запитання.
Ваша заявка відправлена!

Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами!