fbpx
Сонячні станціі для підприємств Розрахувати вартість Контакти Про нас Блог

Монтаж систем опалення із застосуванням альтернативних джерел енергії

Застосування альтернативних джерел енергії в системах опалення стає актуальнішим з кожним днем, в зв'язку з тарифною політикою держави на ринку енергоносіїв.

Переважно, в якості джерела теплопостачання в таких системах використовуються теплові насоси. Ці теплогенератори використовують споживану електроенергію на порядок ефективніше електричних котлів. А в порівнянні з газовими та твердопаливними котлами теплові насоси ще й екологічніше. Тепловий насос навіть невеликої потужності дозволяє значно зменшити експлуатаційні витрати не тільки на опалення, а й на приготування гарячої води.

В якості додаткового джерела для підтримки системи опалення в опалювальний період, а також нагріву води в басейні в літній період, ідеально підійде застосування цілорічних сонячних колекторів, завдяки яким можливо знизити витрати на споживані енергоносії. Монтаж класичних і комбінованих опалювальних систем, в приміщеннях квартир, дач, котеджів, промислових цехів і багатоквартирних будинків вимагає спеціальних знань і повинен виконуватися професіоналами відповідно до проекту, технічними нормами та рекомендаціями заводу-виробника обладнання та матеріалів.

Монтаж систем опалення із застосуванням альтернативних джерел енергії

Якщо у вас є питання, залиште замовлення і ми відповімо на ваші запитання!

Вимоги до монтажу систем опалення на основі альтернативних джерел енергії

Основні вимоги зводяться в першу чергу до грамотного виконання інженерних розрахунків і підбору обладнання на етапі проектування, лише потім проводиться безпосередньо монтаж системи.

Для виконання якісного монтажу інженерних систем фахівці компанії Reneco дотримуються вимог нормативної та проектної документації. Невід'ємною частиною нашої корпоративної політики є дотримання техніки безпеки на об'єкті.

Забезпечення ефективності обладнання

Для досягнення більшої ефективності таке обладнання, як теплові насоси і сонячні колектори застосовують з низькотемпературними системами опалення, температура теплоносія в яких не перевищує 50 ˚. До таких систем відносяться "теплі підлоги" і системи опалення з використанням фанкойлів.

Проектувальники дуже часто застосовують сонячні колектори на підтримку системи опалення, коли на проектованому об'єкті є басейн. Він здатний поглинути все надлишкове тепло, вироблене колекторами в літню пору - коли Сонце найактивніше. Установка сонячного колектора здійснюється поетапно.

Система опалення на основі теплового насоса

Монтаж систем опалення на основі теплового насоса можна описати як процес, що складається з двох етапів. Це безпосередньо монтаж системи опалення та монтажу теплового насоса.

Етапи монтажу теплонасосів:

 • Підготовчі роботи
 • Монтаж внутрішнього і зовнішнього блоків теплового насоса
 • Прокладка труб
 • Заправка теплоносієм
 • Гідравлічні випробування
 • Підключення електроживлення до обладнання
 • Пуско-налагоджувальні роботи

Система опалення на основі сонячного колектора

Цілорічні сонячні колектори можуть застосовуватися як додатковий теплогенератор в опалювальній системі. Таку систему дуже важливо правильно розрахувати на етапі проектування, щоб уникнути перегріву системи влітку.

Етапи монтажу геліосистем

 • Підготовчі роботи
 • Збірка і установка рами сонячного колектора
 • Монтаж трубопроводу і насосної станції і обв'язка бойлера ГВС
 • Підключення розширювального бака
 • Монтаж контролера для сонячного колектора
 • Заповнення системи пропіленгліголем
 • Установка вакуумних трубок та пусконалагоджувальні роботи

Вартість монтажу

Ціна монтажу систем опалення з застосуванням альтернативної енергетики складається з багатьох чинників і особливостей: тип, потужність і виробник устаткування, складність монтажу, побажання Замовника.

Достатньо зателефонувати за вказаним номером телефону на сайті або скористатися формою зворотного зв'язку, для того, щоб отримати безкоштовну консультацію або замовити виїзд інженера на об'єкт. Після розрахунку і проведення необхідного аналізу Ви отримаєте попередню комерційну пропозицію з підібраним обладнанням і вартістю монтажних робіт.

Переваги співпраці з компанією Reneco

Нашою компанією були виконані монтажі на більш, ніж 150 промислових і приватних об'єктах теплотехнічного напрямки з впровадженням альтернативних джерел енергії. Придбано великий досвід в проектах, реалізованих не тільки в Одесі і області, а й на території всієї України. Право виконання робіт під "ключ" підтверджується наявністю повного пакету дозвільних документів: ліцензій і сертифікатів.