fbpx
Сонячні станціі для підприємств Розрахувати вартість Контакти Про нас Блог

Монтаж приватних сонячних електростанцій

Сонячна електростанція — це складна інженерна споруда, монтаж якої повинен бути виконаний з дотриманням діючих правил улаштування електроустановок і рекомендацій виробників обладнання, що використовується. При відсутності знань і досвіду — краще не ризикувати обладнанням, тому монтажем повинні займатися професіонали.

До основного обладнання для будь-якої сонячної електростанції відносяться сонячні батареї і інвертор. Виходячи з бюджету і побажань Замовника встановлюються монокристалічні сонячні панелі або полікристалічні сонячні панелі, в залежності від типу станції здійснюється монтаж мережевого, автономного або гібридного інвертора.

Автономна сонячна електростанція, як і гібридна, включає до свого складу комплект акумуляторних батарей для накопичення електричної енергії, а також контролер заряду, який керує процесом заряду акумуляторів. До складу мережевої та гібридної електростанцій для "зеленого" тарифу входить двонаправлений лічильник з GSM модулем, який реєструє кількість спожитої і переданої електричної енергії у мережі обленерго.

Монтаж приватних сонячних електростанцій

Основні складові СЕС:

 • Комплект сонячних батарей та інвертор
 • Комплекти захисту DC/AC
 • Комплект кріплень або опорні конструкції
 • Кабельно-провідникова продукція та витратні матеріали

Переваги використання сонячної електростанції

Якщо у вас є питання, залиште замовлення і ми відповімо на ваші запитання!

Вимоги до монтажу приватних сонячних електростанцій

При установці сонячної електростанції наші спеціалісти дотримуються таких вимог:

 • Дотримуємося оптимального кута нахилу при установці сонячних панелей по азимуту та горизонту. 
 • Розташовуємо сонячні панелі в найбільш освітленій ділянці.
 • Витримуємо необхідну відстань між рядами для запобігання створенню тіні від них.
 • Дотримуємося вказівок безпеки при монтажі системи.

Типи монтажу ЧЕС від компанії Reneco

Наші фахівці виконають весь комплекс монтажних робіт сонячних електростанцій для приватного будинку незалежно від місця розташування - наземного або дахового.

Найбільш затребуваний варіант для домашніх станцій — розміщення сонячних панелей на даху. Причина проста - щоб не займати корисний простір.

При наявності достатньої кількості вільної території і обмеженій площі даху рекомендується монтаж наземної сонячної електростанції. Ціна таких конструкцій значно вище дахових.

Монтаж дахових СЕС

Установка панелей здійснюється до несучих конструкцій або покриттю даху. Для підбору комплекту кріплень і опорних конструкцій враховується: тип даху — скатна або плоска, тип покриття даху — бітумна, керамічна або металочерепиця, розташування ФЕМ на даху — портретне або альбомне.

Монтаж наземних СЕС

Оптимально коли: складна геометрія даху, незручна орієнтація схилів, затінення сусідніми будівлями і деревами. Опорні конструкції з: нержавіючої та оцинкованої сталі, анодованого алюмінію. ФЕМ розміщуються вертикально під фіксованим кутом на спеціальній опорною системи, яка знаходиться не нижче 0,6 м від рівня землі.

Етапи монтажу ЧЕС від компанії Reneco

 • Підготовчі роботи
 • Проведення інструктажу з техніки безпеки
 • Доставка обладнання
 • Установка монтажних кріплень на даху
 • Будівництво наземних конструкцій
 • Монтаж сонячних панелей, інвертора, системи захисту
 • Настройка обладнання
 • Пуско-налагоджувальні роботи

Вартість монтажу        

Вартість і термін виконання монтажу залежать від типу і місця розташування станції, складності конструкції і планування даху.

Для замовлення розрахунку і отримання точної інформації по вартості монтажних робіт зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.  

Переваги співпраці з компанією Reneco Одеса

Звернувшись до фахівців «RENECO», Ви отримаєте професійний монтаж під "ключ" сонячних електростанцій для будинку будь-якого типу: автономних - для забезпечення гарантованого та резервного електропостачання, гібридних — для автономного, змішаного або резервного електропостачання та мережевих — для продажу електроенергії за «зеленим» тарифу.

Наша компанія надає повний супровід на етапі підключення приватних сонячних електростанцій до зеленого тарифу по всій території України. Ми використовуємо у своїй роботі обладнання тільки кращих виробників, і, що важливо, надаємо підмінний фонд.