fbpx
Сонячні станціі для підприємств Розрахувати вартість Контакти Про нас Блог

Монтаж теплових насосів

Монтаж теплових насосів для будинку завжди починається після виконання проектних робіт. Сюди входить розрахунок тепловтрат будівлі, підбір обладнання, розробка планів розміщення обладнання і трубопроводів, схем і специфікації обладнання та матеріалів.

Переваги теплових насосів

Головною перевагою теплових насосів є їх універсальність: за допомогою цих пристроїв можна забезпечити опалення, охолодження та приготування гарячого водопостачання на об'єкті.

Теплонасос - це пристрій, який переносить теплову енергію, а не виробляє її, і з цієї причини має ефективність вище, ніж у інших джерел теплопостачання: наприклад, у газового і твердопаливного котла. Крім того, відсутність шкідливих викидів гарантує нешкідливість для навколишнього середовища.

Для правильної роботи теплового насоса з досягненням максимального значення коефіцієнта ефективності СОР рекомендуємо звернутися до професіоналів.

Монтаж тепловых насосов

Якщо у вас є питання, залиште замовлення і ми відповімо на ваші запитання!

Вимоги до монтажу теплових насосів для опалення

 • Високі професійні навички інсталятора
 • Ведення монтажу відповідно до чинних будівельних норм
 • Виконання монтажу відповідно до проекту
 • Дотримання вимог і інструкцій від заводу-виробника

Монтаж теплонасосів 

Монтаж теплового насоса грунт-вода

Монтаж передбачає виконання робіт з буріння з використанням спеціалізованого обладнання. Монтаж горизонтального зонда геотермального теплового насоса поширений в південних регіонах. Така система встановлюється в землю на глибині 1.2-1.5 м, де не промерзає грунт. У регіонах з більш суворим кліматом встановлюють теплові насоси з зондами вертикального типу, які використовують енергію земного ядра, прогріває грунт зсередини.

Монтаж теплового насоса повітря-вода

Монтаж теплового насоса повітря-вода не вимагає бурових або землекопних робіт, але з огляду на наявних об'ємних габаритів зовнішнього блоку має деякі специфічні особливості. Зазвичай його встановлюють на стіну будинку, або на землі - для того, щоб забезпечити вільний приплив повітря. Фреонові магістралі між внутрішнім і зовнішнім блоками прокладається приховано в землі або відкрито по фасаду в спеціальному утеплювачі.

Особливості монтажу теплонасоса повітря-повітря

Установка теплового насосу повітря-повітря також не вимагає укладання труб і проведення земляних бурильних робіт. Такий монтаж простіше і дешевше перерахованих вище і відбувається в три основних етапи: установка зовнішнього блоку, прокладка фреонового трубопроводу, монтаж внутрішнього блоку. Однак, неправильна установка може привести до зменшення ефективності, що в свою чергу впливає на термін служби і окупність насоса.

Етапи монтажу теплонасосів

 • Підготовчі роботи
 • Установка зовнішнього блоку
 • Установка внутрішнього блоку теплового насоса
 • Прокладка фреонової магістралі з подальшим вакуумуванням і заповненням фреоном
 • Приєднання до системи опалення
 • Заправка теплоносієм
 • Підключення теплового насоса до електричної мережі
 • Запуск і настроювання робочих параметрів

Вартість монтажу теплових насосів

Ціна установки теплового насоса визначається його типом, складністю монтажу, характеристиками додаткового обладнання, результатами проектних досліджень об'єкта і побажаннями Замовника. Замовити монтаж теплового насоса "під ключ" Ви можете зв'язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Переваги співпраці з компанією Reneco

Нашими фахівцями було виконано більше 150 монтажів систем із застосуванням теплових насосів по всій Україні. Є всі необхідні дозвільні документи: ліцензії та сертифікати на виконання відповідних робіт. Надаємо гарантію на обладнання та виконані роботи.