fbpx
Про нас Розрахувати вартість Кредит Портфоліо Блог Контакти
Залишити заявку
Залиште своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер зв'яжеться з вами, і відповість на всі ваші запитання.

Монтаж теплових насосів

Монтаж теплових насосів для будинку завжди починається після виконання проектних робіт. Сюди входить розрахунок тепловтрат будівлі, підбір обладнання, розробка планів розміщення обладнання і трубопроводів, схем і специфікації обладнання та матеріалів.

Переваги теплових насосів

Головною перевагою теплових насосів є їх універсальність: за допомогою цих пристроїв можна забезпечити опалення, охолодження та приготування гарячого водопостачання на об'єкті.

Теплонасос - це пристрій, який переносить теплову енергію, а не виробляє її, і з цієї причини має ефективність вище, ніж у інших джерел теплопостачання: наприклад, у газового і твердопаливного котла. Крім того, відсутність шкідливих викидів гарантує нешкідливість для навколишнього середовища.

Для правильної роботи теплового насоса з досягненням максимального значення коефіцієнта ефективності СОР рекомендуємо звернутися до професіоналів.

Монтаж тепловых насосов

Якщо у вас є питання, залиште замовлення і ми відповімо на ваші запитання!

Залишити заявку

Вимоги до монтажу теплових насосів для опалення

 • Високі професійні навички інсталятора
 • Ведення монтажу відповідно до чинних будівельних норм
 • Виконання монтажу відповідно до проекту
 • Дотримання вимог і інструкцій від заводу-виробника

Монтаж теплонасосів 

Монтаж теплового насоса грунт-вода

Монтаж передбачає виконання робіт з буріння з використанням спеціалізованого обладнання. Монтаж горизонтального зонда геотермального теплового насоса поширений в південних регіонах. Така система встановлюється в землю на глибині 1.2-1.5 м, де не промерзає грунт. У регіонах з більш суворим кліматом встановлюють теплові насоси з зондами вертикального типу, які використовують енергію земного ядра, прогріває грунт зсередини.

Монтаж теплового насоса повітря-вода

Монтаж теплового насоса повітря-вода не вимагає бурових або землекопних робіт, але з огляду на наявних об'ємних габаритів зовнішнього блоку має деякі специфічні особливості. Зазвичай його встановлюють на стіну будинку, або на землі - для того, щоб забезпечити вільний приплив повітря. Фреонові магістралі між внутрішнім і зовнішнім блоками прокладається приховано в землі або відкрито по фасаду в спеціальному утеплювачі.

Особливості монтажу теплонасоса повітря-повітря

Установка теплового насосу повітря-повітря також не вимагає укладання труб і проведення земляних бурильних робіт. Такий монтаж простіше і дешевше перерахованих вище і відбувається в три основних етапи: установка зовнішнього блоку, прокладка фреонового трубопроводу, монтаж внутрішнього блоку. Однак, неправильна установка може привести до зменшення ефективності, що в свою чергу впливає на термін служби і окупність насоса.

Етапи монтажу теплонасосів

 • Підготовчі роботи
 • Установка зовнішнього блоку
 • Установка внутрішнього блоку теплового насоса
 • Прокладка фреонової магістралі з подальшим вакуумуванням і заповненням фреоном
 • Приєднання до системи опалення
 • Заправка теплоносієм
 • Підключення теплового насоса до електричної мережі
 • Запуск і настроювання робочих параметрів

Вартість монтажу теплових насосів

Ціна установки теплового насоса визначається його типом, складністю монтажу, характеристиками додаткового обладнання, результатами проектних досліджень об'єкта і побажаннями Замовника. Замовити монтаж теплового насоса "під ключ" Ви можете зв'язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Переваги співпраці з компанією Reneco

Нашими фахівцями було виконано більше 150 монтажів систем із застосуванням теплових насосів по всій Україні. Є всі необхідні дозвільні документи: ліцензії та сертифікати на виконання відповідних робіт. Надаємо гарантію на обладнання та виконані роботи.

Залишити заявку
Залиште своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер зв'яжеться з вами, і відповість на всі ваші запитання.
Ваша заявка відправлена!

Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами!