fbpx
Сонячні станціі для підприємств Розрахувати вартість Контакти Про нас Блог

Відвідування компанією Reneco виставок Aquatherm і Installfest

Наші фахівці відвідали найбільшу в Україні професійну виставку в галузі відновлюваної енергетики, опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, сантехніки і басейнів - "Aquatherm". Щорічно "Aquatherm" об'єднує сотні компаній-учасниць і більше 25 тисяч профільних фахівців з усіх регіонів України та 47 держав. Захід служить ефективним міжнародним майданчиком для демонстрації повного спектра ресурсозберігаючих технологій для всіх секторів ЖКГ, промисловості та приватного попиту. Провідні світові бренди щорічно презентують безліч нових продуктів і інженерних рішень. "Aquatherm" вже багато років є найбільш відвідуваним заходом в Україні.

    

Компания Reneco на Aquatherm и Installfest

Не могло залишитися поза нашою увагою і головна інженерна подія року для фахівців в сфері опалення, водопостачання, водовідведення та кондиціонування «Install Fest Ukraine», що проходить в Києві, в ВЦ "АККО ІНТЕРНЕШНЛ" - адже на одному професійному майданчику зібралися кращі виробники обладнання, монтажники і проектанти.

На цьому заході ми були раді зустрічі з уже діючими партнерами, придбати нові контакти, обмінятися досвідом з провідними гравцями на теплотехнічному ринку, а також дізнатися про новинки в галузі.

Завжди приємно зустріти своїх друзів і партнерів в своїй сфері!