fbpx
Сонячні станціі для підприємств Розрахувати вартість Контакти Про нас Блог

Проектування промисловоі сонячноі електростанціі

Сонячна електростанція «ВОЛОДИМИРЦІ»

Компанія «РЕНЕКО» спільно з партнером «ТД «РОЯЛ ГРУП» розробила бізнес-кейс щодо реалізації наземної сонячної електростанції під «зелений» тариф у Львівській області, встановленою потужністю 9,9 МВт.
Ціллю даного кейсу є створення сприятливих умов залучення інвестицій на будівництво СЕС у вигляді EPC контракту, а саме:

  • Всі права на технічну документацію та земельну ділянку належать РЕНЕКО-РОЯЛ ГРУП.
  • Розробкою проектної документації, від дизайну та моделювання в PVsyst до оформлення повідомлення у ДАБІ Львівської області займались фахівці нашої компанії з ціллю мінімізації будь-яких витрат на етапі будівництва.

Глибоке опрацювання проектних рішень дозволило розробити найбільш ефективний дизайн СЕС, що враховує вимоги таких різносторонніх факторів як форма ділянки, встановлена потужність, вимоги ТУ, особливості погодних умов та тренди Українського ринку.

  • Усі прийняті технічні та правові рішення на 100% узгоджуються з нашою внутрішньою методологією будівництва енергетичних об’єктів.
  • EPC-контракт – це повний та інтегрований комплекс робіт із залученням однієї команди фахівців та повна відповідальність за ризики у продовж життєвого циклу проекту.

Багаторічний досвід колаборації РЕНЕКО-РОЯЛ ГРУП у сферах будівництва як альтернативних так і традиційних об’єктів енергетики дозволяє реалізовувати об’єкти будь якої складності швидко, якісно та за розумну ціну.

EPC-контракт - це повна відповідальність за ризики протягом життєвого циклу проекту.

Проект виконано з найбільш ефективним та функціональним розплануванням розміщення обладнання на земельній ділянці. Так, на кожні 1,5 гектари земельної ділянки припадає 1 МВт потужності фотоелектричного поля, що технічно та економічно задовольняє сприятливість бізнес-кейсу. Окрім цього, все пальне поле знаходиться в осях та з однаковим шагом, що прискорює та здешевлює роботи по вдавленню паль та мінімізує геодезичні помилки.
Фотоелектричне поле умовно розділене на п’ять кластерів. В кожний кластер входить КТП потужність 1600 або 2500 кВА відповідно проектним рішенням. Трансформування електричної енергії (ЕЕ) виконується одним етапом з 0,48 до 35 кВ.

Таким чином мінімізуються втрати ЕЕ при трансформації та виконуються вимоги ТУ на приєднання.
Встановлення інверторів запроектовано у безпосередній близькості к ФЕМ, що технічно дозволяє використовувати більш дешевий PV-кабель, перетином 4 мм2. Щити збору потужності (РЩ) об’єднують по два інвертори, які транспортують електричну енергію напругою 0,48 кВ. Із застосуванням світової практики, проектними рішеннями враховані втрати ЕЕ, що не перевищують 2 % на ділянці інвертор - РЩ - КТП. При цьому кабель 0,48 кВ з максимальним перерізом 240 мм2 запроектовано мінімально. Використана система моніторингу та керування СЕС передбачає найбільш сучасний та надійний PLC-інтерфейс передачі даних (по силовим кабелям), а також широкі можливості диспетчеризації та функціонал.