fbpx
Сонячні станціі для підприємств Розрахувати вартість Контакти Про нас Блог

Часті питання клієнтів до Reneco

Компанією "Reneco" за час своєї професійної діяльності було реалізовано безліч проектів з використанням енергозберігаючих технологій, відновлювальних джерел енергії та класичних систем опалення. 

В цій статті ми наведемо найпоширеніші питання, які задають нам наші клієнти. Отже, поїхали! 

Тривалість монтажу сонячної електростанції для будинку

Тривалість монтажу залежить від обсягу та складності робіт. Наприклад, монтаж СЕС потужністю 30 кВт в середньому займає 5 днів.

Чи можна збільшити потужність сонячної електростанції в майбутньому? 

Так, можна. Це поширена практика. Наприклад, один з останніх наших Замовників запланував установку сонячної станції потужністю 30 кВт в два етапи: перший етап включав в себе монтаж сонячного інвертора і фотоелектричних модулів загальною потужністю 10 кВт, другий етап - нарощування генеруючої частини до 30 кВт.

Скільки часу займає оформлення Зеленого тарифу 

Згідно із законом, процедура оформлення «зеленого тарифу» для приватних сонячних електростанцій після подачі всіх необхідних документів становить 3 тижні. Однак, на практиці цей термін може затягнутися і до 8 тижнів. 

Для юридичних осіб процес оформлення складніше і довше, на розгляд питання піде від 6 тижнів. 

Як вибрати сонячні панелі? 

Що сказати, з сонячними панелями рідко хто стикався в звичайному житті до виникнення бажання стати енергонезалежним та його реалізації. Звичайно, є в цьому питанні безліч нюансів, таких як: виробник, тип панелі, ефективність панелей, гарантійний термін. 

Детальніше ми відповідали на це питання в статті нашого блогу, з якою можна ознайомитися тут. 

Як вибрати інвертор для сонячної станції?

Інвертор - важлива частина сонячної станції, адже цей пристрій перетворює отриманий від сонячних панелей постійний струм в змінний. Для того, щоб правильно підібрати таке обладнання, як мінімум, необхідно визначитися з потужністю станції, а також її типом: автономна - для забезпечення гарантованого та резервного електропостачання, гібридна - для автономного, змішаного або резервного електропостачання та мережева - для продажу електроенергії за «зеленим »тарифу. Фірма-виробник такого обладнання не менш важливе питання, так як в своїй роботі вони повинні врахувати і такі фактори, як: вхідна / вихідна напруга, номінальна і пікова потужність, система охолодження, ККД, зовнішній вигляд. За багато років роботи на ринку альтернативної енергетики фахівці Ренеко так чи інакше стикалися з більшістю існуючих виробників та з задоволенням дадуть рекомендації, який з них буде краще і чому саме. 

Термін експлуатації сонячних панелей 

Популярне питання серед наших клієнтів, адже вартість сонячних батарей становить найбільшу частину від вартості сонячної електростанції. Термін експлуатації визначається коефіцієнтом деградації сонячних панелей, який залежить від якості продукції. Компанія Ренеко співпрацює тільки з перевіреними виробниками, які дають тривалу гарантію на свою продукцію - від 12 років на сам фотомодуль, та лінійну гарантію на продуктивність - не менше 80% потужності через 25 років. 

Вартість сонячної станції під ключ 

В вартість сонячної станції під "ключ" входять наступні послуги: виїзд на об'єкт, проектування майбутньої сонячної установки, точний розрахунок генерації сонячної енергії за допомогою професійного програмного забезпечення, постачання і монтаж обладнання і матер ріалів, запуск, допомога в оформленні "зеленого тарифу". В середньому, вартість 1 кВт становить 500 $.

Скільки коштує система опалення

Вартість системи опалення як на класичну систему опалення, так і на систему опалення з застосуванням альтернативних джерел енергії залежить від складності монтажу та вибраного обладнання, адже не секрет, що кожен об'єкт унікальний. Неможливо відповісти на це питання конкретною цифрою, тому зв'яжіться з нами для надання точної інформації і поставлених завдань.

Що таке коефіцієнт перетворення теплового насосу - COP?

Коефіцієнт перетворення теплового насосу (COP) характеризує його ефективність. Визначається він кількістю виробленої теплової енергії до витраченої електричної, необхідної для його роботи. Чим вище COP теплового насосу, тим нижче витрати на експлуатаційні витрати.

Навіщо потрібен проект системи опалення і чи може компанія Ренеко його реалізувати?

Звичайно, для невеликих будинків, система опалення яких складається з одного газового котла і чотирьох конвекторів - проект системи опалення можна і не робити. Але якщо ми говоримо про більш складні системи - проект просто необхідний, щоб передбачити: 

  • Розміщення всього обладнання і елементів опалювальної системи 
  • Інтеграція системи опалення з іншими інженерними мережами 
  • Зменшення витрат на монтаж, завдяки закупівлі правильно підібраного обладнання

Проектний відділ компанії Ренеко має великий досвід в реалізації проектів опалення, водопостачання та каналізації, які виконуються з використанням сучасних технологій автоматизованого проектування.