fbpx
Сонячні станціі для підприємств Розрахувати вартість Контакти Про нас Блог

FAQ: Найпопулярніші питання про сонячні панелі

Нижче ми постаралися коротко перерахувати найпопулярніші питання про сонячні батареї, що ставляться спеціалістам компанії "Reneco.

Що таке сонячна панель?

Сонячна панель (вона ж - фотоелектричний модуль, сонячна батарея, ФЕМ) - це пристрій, що перетворює сонячну енергію в електричну.

У чому відмінність полікристалічних сонячних панелей від монокристалічних?

Багатьох цікавить, які ж фотоелектричні панелі краще: моно або полі.

Полікристалічні сонячні панелі виготовляються з полікристалічного кремнію. Такі сонячні панелі отримали найбільшу популярність, так як різниця в ефективності з монокристаллическими ФЕМ компенсується меншою ціною.

Ефективність сонячних панелей з монокристалічних фотоелементів вище, так само, як і їх вартість. Виробництво таких елементів складніше, ніж полікристалічних.

Популярные вопросы про солнечные панели
Найбільш популярні питання про сонячні батареї, що ставляться спеціалістам компанії "Reneco"

На що звернути увагу при покупці сонячних панелей?

На це питання ми постаралися відповісти докладніше тут.

Який необхідний догляд за сонячними панелями?

Сонячні панелі не вимагають ніякого спеціального догляду. Виробники TIER1 оснащують модулі гідрофобним склом, яке захищене від води і налипання вологи. Крім того, при правильному монтажі батареї під потрібним кутом, пил і бруд, що накопичилися природним шляхом, змиваються дощем і видаляються вітром.

Термін експлуатації сонячних панелей?

Термін експлуатації сонячних панелей складає не менше 25 років. Більшість виробників надають гарантію на продукт 10-12 років при збереженні не менше 80% потужності протягом 25 років. Варто відзначити, що закінчення гарантійного терміну не означає, що панель необхідно буде замінити. Це означає, що ефективність батареї буде не значно знижуватися з кожним роком.

Яка площа необхідна для розміщення сонячних панелей?

Розмір площі розміщення сонячних панелей безпосередньо залежить від потужності сонячної станції. Наприклад, для 1 кВт потужності станції в середньому знадобиться 7 м2 площі скатної покрівлі. Зазвичай достатньо 400 м2 площі ділянки під сонячні електростанції наземного розташування потужністю 30 кВт. Точний і індивідуальний розрахунок ви можете отримати в компанії Reneco. Наш проектний відділ підбере оптимальний варіант розміщення ФЕМ, взявши до уваги всі особливості проекту.