fbpx
Сонячні станціі для підприємств Розрахувати вартість Контакти Про нас Блог

Захист сонячноi станціi

Навіщо потрібна система захисту сонячної станції?

Система захисту сонячної установки - це безпека при її експлуатації та гарантія тривалої та правильної роботи системи. Важливий момент, який потрібно враховувати при будівництві сонячної електростанції.

Комплект обладнання та матеріали для захисту сонячних станцій підбираються індивідуально в кожному окремому випадку, враховуючи параметри систем та характеристики сонячного інвертору.

З чого складається система захисту СЕС?

  • Комплект захисту DC (по постійному току)
  • Комплект захисту AC (по зміному току)
  • Контур заземлення

Читайте також: Підбір обладнання для автономної СЭС

Защита солнечной станции
  • Завданням щиту DC є захист сонячної станції від перенапруження та короткого замикання. Кожна секція фотоелектричних модулів повинна мати  два запобіжника, вимикач напруги та обмежувач перенапруження. В такому комплекті встановлений автоматичний вимикач (на кожну фазу та нуль) та пристрій захисного відключення, передбачений для захисту від витіку токів.
Безпека при експлуатації та гарантія тривалої коректної роботи системи
  • Контур заземлення необхідний для безпечної роботи сонячної системи. Варто відзначити, що наявність контуру є обов'язковим!


Звертайтеся в компанію "Reneco" для отримання безкоштовної консультації на будь-якому з етапів будівництва сонячної електростанціі. Працюємо по всій Україні!